Upravit stránku

Fotosoutěž Nikon

Dostihové závodiště Conseq Park Velká Chuchle ve spolupráci s partnerem Nikon České republika vyhlašuje soutěž na téma "Dostihový den ve Velké Chuchli".

Soutěžní kategorie:
Neakreditované osoby, které pořídí fotografii na digitální zrcadlovku, kompaktní fotoaparát nebo mobilní telefon.

Ceny do soutěže:
1. cena: Nikon DSLR Nikon D3400 + AF-S 18-105VR
2. cena: roční permanentní vstupenka na sezónu 2018 do Conseq Parku Velká Chuchle pro 2 osoby
3. cena: roční permanentní vstupenka na sezónu 2018 do Conseq Parku Velká Chuchle pro 1 osobu

Soutěžní téma:

"Dostihový den ve Velké Chuchli"

Podmínky soutěže:
Každý účastník smí soutěžit pouze prostřednictvím autorských fotografií. Zaslat lze celkem 3 fotografie z každého dostihového dne sezóny 2017 v Conseq Parku Velká Chuchle. Fotografie mohou obsahovat jak samotné dostihy, tak i s nimi spojenou atmosféru, musí se však pojit se zadaným tématem. Vyhlášení vítězů soutěže proběhne nejpozději do 31.12.2017.

Registrace do soutěže:
Každý učastník zašle na emailovou adresu produkce@velka-chuchle.cz email s povinně uvedenými údaji: jméno a příjmení, telefonní kontakt, emailovou adresu, zvolenou soutěžní kategorii a soutěžní fotografie. Fotografie je možno zasílat i postupně, maximálně však 3 z každého dostihového dne. Jednotlivé fotografie je nutné zaslat vždy nejpozději do soboty v týdnu, který následuje po dostihovém dni, ze kterého fotografie pochází.

Soutěžní fotografie:
Každá soutěžní fotografie musí být pojmenována příjmení-jméno-název-datum.jpg, (např. Novák-Jan-Sázky-17-4-2017.jpg). Dodržujte pomlčky mezi slovy a nepoužívejte jiné znaky. Každá soutěžní fotografie musí být v rozlišení nejméně 2000 pixelů na delší straně, ideálně v aspektu 3:2. Fotografie bude po přijetí umístěna do soutěžní galerie na webu www.velka-chuchle.cz a www.facebook.com/velka.chuchle.

Souhlas s prezentací:
Každý autor odesláním soutěžní fotografie na uvedenou emailovou adresu souhlasí s pravidly této soutěže a dává svolení pořadateli pro prezentaci v rámci soutěže a propagace Conseq Parku Velká Chuchle.