Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Bukhari vítězem VC Conseq

Bukhari vítězem VC Conseq

Vrcholem Dostihového dne Znovínu Znojmo v Conseq Parku Velká Chuchle byla Velká cena Conseq (hdcp II. k., 1800 m, 90 tis. Kč), kterou po tuhém boji o krátkou hlavu nečekaně vyhrál pětiletý bílý valach BUKHARI (ž. Radek Koplík, tr. Wroblewski, stáj TVD, a. s., 15:1) a po třech neúspěšných výsledcích si připsal šesté životní vítězství. V rámcovém programu dvakrát triumfoval třetí muž průběžného žokejského šampionátu Jan Verner a zaznamenal 28. kariérní double. Většinu nabídky tvořily handicapové dostihy s vyrovnanými startovními poli a málo očekávanými premianty: průměrný kurz vítězů byl 10,4:1 a v sedmém dostihu padl i letošní rekord ve výhře na pořadí prvních tří koní v cíli - 14.063 korun za pouhých deset vsazených. (Výsledky)