Upravit stránku

Novinky ze závodiště

Prodej vstupenek zahájen!

Ve čtvrtek 1. března byl zahájen online předprodej vstupenek na letošní dostihovou sezónu v Praze-Velké Chuchli. Na našich stránkách si již nyní můžete zakoupit vstupenky na každý z dostihových dnů, které se letos na chuchelském závodišti uskuteční. Celkem jich termínová listina obsahuje osmnáct, zahajovací den proběhne v neděli 8. dubna.

Před novou dostihovou sezónou

Rodina Vítkových pokračuje v bohaté tradici rovinových dostihů na závodišti ve Velké Chuchli. Na letošní sezonu je ve sportovním kalendáři zapsáno celkem 18 dostihových dnů, tedy o dva více než vloni. A přestože proměna v moderní jezdecký areál bude ještě během na dlouhou trať, návštěvníci se s viditelnými změnami setkají již na prvním dostihovém dni, kterým bude v neděli 8. dubna tradiční Gomba handicap.

Fitmin Cup 2018 připraven!

Po podpisu smlouvy se společností Dibaq bude Praha-Velká Chuchle i v nadcházející sezóně dějištěm seriálu Fitmin Cup. Tento projekt už má své pevné místo v termínové listině hlavního českého závodiště a dává prostor k zahájení kariér dvouletým koním domácího chovu.

Do Českého derby 36 přihlášek

Sezóna 2018 na závodišti v Praze-Velké Chuchli odstartuje 8. dubna a k jejím nejvýznamnějším bodům budou patřit tradiční termíny čtyř klasických dostihů - Jarní cena klisen a Velká jarní cena se uskuteční v první polovině května, červnovým Českým derby vyvrcholí úvodní část letošního metropolitního kalendáře a zářijový St Leger pak zahájí "podzimní" pražské dostihové dění.

Termínová listina a klasické dostihy 2018 schváleny

Rada Jockey Clubu ČR na svém pátečním zasedání schválila termínovou listinu a propozice klasických dostihů pro rok 2018. Ve Velké Chuchli se České derby (2,5 mil. Kč) poběží 24. června, Jarní cena klisen (550 tis. Kč) 6. května, Velká jarní cena (550 tis. Kč) o týden později a St Leger (550 tis. Kč) zahájí druhou polovinu sezóny 2. září. Uzávěrky prvních přihlášek do klasických zkoušek mají termín 11. ledna.

PF 2018

Zemřel pan Ivan Falta

Fitmin Cup vyhrála stáj DAR

Vrchol derniéry pro Eskerkhana

Capferret splnil roli favorita

V nejdelší klasice zlatý Nagano

Permanentky 2018 v prodeji!

Zemřel pan Jiří Kunc starší

Bukhari vítězem VC Conseq

Tahini získal Zlatý pohár

Vítězem EJC Thomas Huet!

Početné přihlášky na letošní EJC!

Jak nejlépe na EJC? Vlakem!