Upravit stránku

Multifunkční prostor na skvělém místě

Velká Chuchle nejsou jen dostihy.

Kromě dostihů v Conseq Parku Velká Chuchle každoročně pořádáme mnoho dalších kulturně-společenských akcí. Náš areál je Vám k dispozici i pro Vaši soukromou akci.

Můžeme Vám nabídnout jak venkovní plochy (více než 50 000m2), tak vnitřní prostory (více než 10 000m2). Samozřejmostí je plná technická podpora - přípojky vody, přípojky elektřiny, ale i soukromé parkoviště pro 600 automobilů, možnost zajištění cateringu nebo zcela exkluzivní uspořádání soukromých dostihů jako zlatý hřeb Vaší firemní akce u nás na závodišti.

Z pořádaných akcí bychom Vás rádi seznámili alespoň s některými z nich.

Ski Park
SkiPark Velká Chuchle je venkovní lyžařská dráha s technickým sněhem, která již pátým rokem poskytuje dětem i dospělým možnost lyžovat v Praze. K dispozici je půjčovna běžkařského vybavení a možnost využít zkušených instruktorů. Zasněžovat se začíná, jakmile to přírodní podmínky dovolí. Pražským školám poskytujeme v dopoledních hodinách instruktory a běžkařské vybavení zdarma.

Kolo pro život
Projekt odstartoval v roce 2000. Jedná se o celoroční seriál závodů horských kol po celém území ČR, bez omezení věku a tělesné kondice, od profesionálů po začátečníky, dospělé i děti. Na chuchelském závodišti začíná i končí červencový závod Praha - Karlštejn Tour, který je každoročně jedním z nejlépe obsazených závodů celého seriálu.

Hublot Polo Prague Cup
Koňské polo je považováno za jeden z nejušlechtilejších sportů, a to právem. Mimořádné souznění jezdce s jeho koněm je výsledkem dlouholeté práce a tvrdého tréninku. Vychutnejte si společně s námi a partnery turnaje eleganci, hbitost a obratnost, která k tomuto sportu neodmyslitelně patří již nekolik tisíciletí. Přípravy turnaje jsou velmi náročné a trvají prakticky celý rok. Podílí se na nich početný tým, bez kterého by realizace celé akce nebyla možná.

Country fontána
Každoroční festival country a folkové hudby, konaný v polovině června a pořádaný Country Radiem na dostihovém závodišti. Mezi vystupujícími můžete vidět takové country a folk hvězdy jako například skupiny Taxmeni, Pacifik Tučnáci nebo Roberta Křesťana a Druhou trávu.

Pražský rallysprint
Rozloučení s automobilovými soutěžemi na konci kalendářního roku. Jezdí se v "mikulášském" termínu - první prosincový víkend a spíš než o čas jde o zábavu a o diváky. Na sedadla spolujezdců usedají i známe osobnosti nebo zástupci partnerů. Poprvé se tak stalo poslední listopadový víkend roku 1995 a na startu se sešlo velmi zajímavé startovní pole. Přes startovní rampu kromě špičky republikového šampionátu v čele s Ladislavem Křečkem, Stanislavem Chovancem, Raimundem Baumschlagerem a Enrico Bertonem, kteří na řeporyjské rychlostní zkoušce ukázali prokřehlým divákům Škodu Felicia Kit Car.