Upravit stránku

Multifunkční prostor na skvělém místě

Velká Chuchle nejsou jen dostihy.

Kromě námi pořádaných dostihů se přímo v areálu závodiště koná řada dalších kulturně-společenských či sportovních akcí.

Nabízíme Vám venkovní plochy (více než 50 000 m2) i vnitřní prostory (více než 10 000 m2). Samozřejmostí je plná technická podpora - přípojky vody, přípojky elektřiny, uzavřené parkoviště pro 600 automobilů, možnost zajištění kvalitního cateringu nebo zcela exkluzivní uspořádání soukromých dostihů, jako zlatý hřeb Vaší firemní akce u nás na závodišti.

Z akcí, které se ve Velké Chuchli v minulosti konaly, uvádíme:

Ski Park
Ski Park Velká Chuchle je venkovní lyžařská dráha s technickým sněhem, která již pátým rokem poskytuje dětem i dospělým možnost lyžovat v Praze. K dispozici je půjčovna běžkařského vybavení a možnost využít zkušených instruktorů. Zasněžovat se začíná, jakmile to přírodní podmínky dovolí. Pražským školám poskytujeme v dopoledních hodinách instruktory a běžkařské vybavení zdarma.

Kolo pro život
Projekt odstartoval v roce 2000. Jedná se o celoroční seriál závodů horských kol po celém území ČR, bez omezení věku a tělesné kondice, od profesionálů po začátečníky, dospělé i děti. Na chuchelském závodišti začíná i končí červencový závod Praha - Karlštejn Tour, který je každoročně jedním z nejlépe obsazených závodů celého seriálu.

Hublot Polo Prague Cup
Koňské polo je považováno za jeden z nejušlechtilejších sportů, a to právem. Mimořádné souznění jezdce s jeho koněm je výsledkem dlouholeté práce a tvrdého tréninku. Vychutnejte si společně s námi a partnery turnaje eleganci, hbitost a obratnost, která k tomuto sportu neodmyslitelně patří již několik tisíciletí. Přípravy turnaje jsou velmi náročné a trvají prakticky celý rok. Podílí se na nich početný tým, bez kterého by realizace celé akce nebyla možná.