Upravit stránku

Velká Chuchle - zábava pro celou rodinu

Nejmenším návštěvníkům je v Praze-Velké Chuchli věnována zvláštní pozornost. Děti do 15 let mají na všechny dostihové dny vstup zdarma, mládež do 18 let zaplatí pouze poloviční vstupné. Na dostizích se Vaše děti určitě nudit nebudou! Přesvědčte se o tom sami níže.

Venkovní herna
Kromě pískoviště, houpaček a zcela nových herních prvků a řady dalších atrakcí pro děti jsou zde samozřejmě i lavičky pro rodiče.

Jupík, Vilík a Bajaja
Pokud počasí jen trochu dovolí, každou neděli se děti se mohou zabavit již tradičními svezeními na populárních ponících Jupíkovi, Vilíkovi a Bajajovi. Jízdy na ponících jsou zdarma, resp. za dobrovolné jízdné, nebo mohou děti přinést poníkům něco dobrého "na zub" (mrkev, jablíčko, apod.).

Dětský koutek Hříbátka
Další oblíbenou atrakcí pro nejmenší je dětský koutek "Hříbátka", který je situován do přízemí sázkové haly, tudíž je krytý a je v provozu o každém dostihovém dni. Svým malým hostům nabízí např. míčkový bazén, skládací hrad či skluzavku. Rodiče mohou využít občerstvení v přilehlé kavárně.

Dárky pro nejmenší
V přízemí tribuny je malý dostihový obchod, kde máme pro děti připraveny nejrůznější suvenýry, jako jsou např. trička a pohledy s obrázky našich oblíbených poníků či dostihových jezdců a koní šampiónů. K dostání jsou tam také hry a skládačky od společnosti DINO TOYS, speciální edice hry Dostihy a sázky s logem závodiště ve Velké Chuchli, či originální dostihové PEXESO. Chcete poslat svým nejbližším či přátelům pohled z Velké Chuchle? U nás si můžete vybrat z několika provedení.

Dostihová angličtina
Obrázková brožura Dostihová angličtina pro děti a dospělé je určena pro děti od třetí třídy. Požádejte o ni v Dostihovém obchodě - je zdarma.

Máte tip nebo nápad na doplnění našeho programu pro nejmenší? Víte o nějaké atrakci či zboží, které by mohly zpestřit naši nabídku? Ozvěte se na níže uvedený kontakt paní Šárce Pišnové.