Upravit stránku

Reprezentativní VIP prostory ve Velké Chuchli

Reprezentativní VIP prostředí pro Vaše akce.

Našim hostům jsou k dispozici privátní VIP salonky, disponující kapacitou 20 až 80 osob (Doncaster, Epsom a Newmarket) nebo až 300 osob (Ascot). Prostory lze navzájem propojit a dosáhnout tak celkové kapacity až 500 osob v režimu VIP.

Jak může vypadat Váš VIP program? Hostům jsou zaslány VIP pozvánky do prostor ve 4. patře tribuny závodiště. Pozvánky mohou být navrženy a vytištěny dle Vašeho grafického návrhu. Hosté mají k dispozici parkoviště zdarma a samostatný VIP vstup do tribuny, kde je vítají hostesky oblečené do jednotných elegantních kostýmů. Vlastní dostihový program začíná ve 13 nebo 14 hodin dle dané části sezóny.

VIP prostor je otevřen půl hodiny před začátkem dostihového dne. Hostesky požádají hosty o pozvánky, nabídnou jim sázkové kupony, lístky do tomboly a welcome drink. Na rautových stolech je umístěna první část občerstvení. Po 16. hodině je občerstvení doplněno o sladkou část a sýry. Nealkoholické nápoje, pivo, víno a káva jsou podávány bez omezení po celou dobu konání akce. Nabídka cateringu může být rozšířena o degustaci prémiových lihovin, molekulární kuchyni, barmanskou show aj.

Na programu dostihového odpoledne je obvykle osm dostihů, po doběhu prvního dostihu je časový prostor pro přivítání hostů, a to buď vedením závodiště, nebo Vámi vybraným zástupcem společnosti. Po doběhu jednotlivých dostihů předávají zvolení zástupci za přítomnosti zástupce závodiště ceny majiteli, trenérovi a jezdci vítězného koně. Po doběhu hlavního dostihu (obvykle okolo 16.15) je do VIP prostor pozván majitel a trenér, popřípadě jezdec vítězného koně na slavnostní přípitek. V přestávkách mezi dostihy může proběhnout hudební vystoupení, losování tomboly, pořádání soutěží, módní přehlídka a další doprovodný program.

Všechny akce pořádané na závodišti jsou zábavou pro celou rodinu. Přesvědčit se o tom mohou i hosté našich reklamních partnerů a jejich děti. Malí návštěvníci jsou na závodiště srdečně zváni. Čekají na ně naši poníci Jupík, Vilík a Bajaja nebo dětský koutek Hříbátka pod vedením profesionálních animátorů. Připraveny máme dárky, jako jsou pexesa, barevné knížky, publikace Dostihová angličtina, omalovánky nebo pastelky, mlsat děti mohou výbornou točenou zrmzlinu. Dále lze odpoledne zpestřit vystoupením loutkového divadla či klauna.