Upravit stránku

Reprezentativní VIP prostory ve Velké Chuchli

Kapacita 20 až 800 osob, reprezentativní VIP prostředí pro Vaše akce.

Našim hostům jsou k dispozici tři privátní VIP salonky (Ascot, Epsom, Doncaster) a restaurace PANORAMA. Salonky disponují kapacitou 20 až 80 osob a hlavní restaurace kapacitou 400 osob. Prostory lze navzájem propojit a dosáhnout tak celkové kapacity až 700 osob v režimu VIP.

Jak může vypadat Váš VIP program? Hostům jsou zaslány VIP pozvánky do prostoru ve 4. patře tribuny závodiště. Pozvánky mohou být navrženy a vytištěny dle Vašeho grafického návrhu. Hosté mají k dispozici střežené parkoviště zdarma a samostatný VIP vstup do tribuny, kde je vítají hostesky oblečené do jednotných elegantních kostýmů. Vlastní dostihový program začíná od 13 nebo 14 hodin dle dané části sezóny.

VIP prostor je otevřen půl hodiny před začátkem dostihového dne. Hostesky požádají hosty o vizitky, nabídnou jim sázkové kupony, lístky do tomboly a welcome drink. Na rautových stolech je umístěna první část občerstvení. Po 16. hodině je občerstvení doplněno o sladkou část a sýry. Nealkoholické nápoje, pivo, víno a káva jsou podávány bez omezení po celou dobu konání akce. Nabídka cateringu může být rozšířena o degustaci prémiových lihovin, molekulární kuchyni, barmanskou show aj.

Na programu dostihového odpoledne je obvykle 8 dostihů, po doběhu prvního dostihu je časový prostor pro přívítání hostů, a to buď vedením závodiště nebo Vámi vybraným zástupcem společnosti. Po doběhu jednotlivých dostihů předávají zvolení zástupci za přítomnosti zástupce závodiště ceny majiteli, trenérovi a jezdci vítězného koně. Po doběhu hlavního dostihů (obvykle okolo 16:15) je do VIP prostor pozván majitel a trenér, popřípadě jezdec vítězného koně na slavnostní přípitek. V přestávkách mezi dostihy může proběhnout hudební vystoupení, losování tomboly, pořádání soutěží, módní přehlídka a další doprovodný program.

Všechny akce pořádáné na závodišti jsou zábavou pro celou rodinu. Přesvědčit se o tom mohou i hosté našich reklamních partnerů a jejich děti. Malí návtěvníci jsou na závodišti srdečně zváni. Čekají na ně naši poníci Jupík, Vilík a Bajaja nebo dětský koutek hříbátka pod vedením profesionálních animátorů. Pro děti máme připraveny dárky jakou jsou pexesa, barevné knížky, publikace Dostihová angličtina, omalovánky nebo pastelky. Pro zpestření odpoledne je možno zajistit vystoupení loutkového divadla, klauna nebo zajištění výborné točené zmrzliny.